TV Box Markaları

Televizyon izleme deneyimimizi dönüştüren TV Box’lar, geleneksel televizyonları akıllı bir şekilde yükseltir. Bu küçük cihazlar, akıllı TV işlevselliği sunarak internet erişimi, uygulama kullanımı ve içerik akışını daha kolay hale getirir. Ancak, hangi TV Box markasını seçeceğiniz, işletim sistemi, performans, depolama kapasitesi ve akıllı özellikler gibi birçok faktörü içerir. TV Box markası, televizyon izleme alışkanlıklarınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun olmalıdır. Bu makalede, size en iyi TV Box markasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri açıklayacağız. Bu faktörler, sizin için en uygun TV Box markasını seçmenize yardımcı olacaktır.

#1
3Q

% memnuniyet - oylama

3Q Hakkında

3Q için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#2
Ematic

% memnuniyet - oylama

Ematic Hakkında

Ematic için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#3
Anker

% memnuniyet - oylama

Anker Hakkında

Anker için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#4
Apple

% memnuniyet - oylama

Apple Hakkında

Apple için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#5
Aten

% memnuniyet - oylama

Aten Hakkında

Aten için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#6
Atlanta

% memnuniyet - oylama

Atlanta Hakkında

Atlanta için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#7
Belkin

% memnuniyet - oylama

Belkin Hakkında

Belkin için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#8
Benjamin

% memnuniyet - oylama

Benjamin Hakkında

Benjamin için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#9
Botech

% memnuniyet - oylama

Botech Hakkında

Botech için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#10
Dark

% memnuniyet - oylama

Dark Hakkında

Dark için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#11
Mecool

% memnuniyet - oylama

Mecool Hakkında

Mecool için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#12
Dreamstar

% memnuniyet - oylama

Dreamstar Hakkında

Dreamstar için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#13
Everest

% memnuniyet - oylama

Everest Hakkında

Everest için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#14
Formuler

% memnuniyet - oylama

Formuler Hakkında

Formuler için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#15
Goldmaster

% memnuniyet - oylama

Goldmaster Hakkında

Goldmaster için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#16
Hiremco

% memnuniyet - oylama

Hiremco Hakkında

Hiremco için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#17
Homatics

% memnuniyet - oylama

Homatics Hakkında

Homatics için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#18
Kontorland

% memnuniyet - oylama

Kontorland Hakkında

Kontorland için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#19
Mag

% memnuniyet - oylama

Mag Hakkında

Mag için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#20
Magbox

% memnuniyet - oylama

Magbox Hakkında

Magbox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#21
Magicsee

% memnuniyet - oylama

Magicsee Hakkında

Magicsee için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#22
Amazon

% memnuniyet - oylama

Amazon Hakkında

Amazon için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#23
Alpsmart

% memnuniyet - oylama

Alpsmart Hakkında

Alpsmart için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#24
Shaza

% memnuniyet - oylama

Shaza Hakkında

Shaza için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#25
Netogy

% memnuniyet - oylama

Netogy Hakkında

Netogy için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#26
Nokia

% memnuniyet - oylama

Nokia Hakkında

Nokia için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#27
Npo

% memnuniyet - oylama

Npo Hakkında

Npo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#28
Nvidia

% memnuniyet - oylama

Nvidia Hakkında

Nvidia için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#29
Realme

% memnuniyet - oylama

Realme Hakkında

Realme için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#30
Redline

% memnuniyet - oylama

Redline Hakkında

Redline için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#31
Riosat

% memnuniyet - oylama

Riosat Hakkında

Riosat için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#32
Roku

% memnuniyet - oylama

Roku Hakkında

Roku için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#33
Sencrom

% memnuniyet - oylama

Sencrom Hakkında

Sencrom için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#34
Sunny

% memnuniyet - oylama

Sunny Hakkında

Sunny için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#35
Sunplus

% memnuniyet - oylama

Sunplus Hakkında

Sunplus için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#36
Multibox

% memnuniyet - oylama

Multibox Hakkında

Multibox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#37
Supermax

% memnuniyet - oylama

Supermax Hakkında

Supermax için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#38
Tanix

% memnuniyet - oylama

Tanix Hakkında

Tanix için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#39
Techstorm

% memnuniyet - oylama

Techstorm Hakkında

Techstorm için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#40
Trident

% memnuniyet - oylama

Trident Hakkında

Trident için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#41
Turkcell

% memnuniyet - oylama

Turkcell Hakkında

Turkcell için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#42
Wechip

% memnuniyet - oylama

Wechip Hakkında

Wechip için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#43
Wellbox

% memnuniyet - oylama

Wellbox Hakkında

Wellbox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#44
Xiaomi

% memnuniyet - oylama

Xiaomi Hakkında

Xiaomi için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#45
Next

% memnuniyet - oylama

Next Hakkında

Next için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#46
Yui

% memnuniyet - oylama

Yui Hakkında

Yui için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

En İyi TV Box Markaları 👍

Bu sayfada 46 farklı TV Box Markası listelenmektedir. En iyi TV Box markaları arasında ise ilk sırada 3Q var. Hemen ardından Shaza ve Nokia onu takip etmektedir. Listenin en sonundaki markalar ise Yui, Magicsee ve Magbox yer alıyor.

Listede yer alan 46 marka arasından beğendiğiniz markalar için yukarı, beğenmediğiniz markalar için aşağı puanlama yapabilirsiniz.

TV Box Markaları

 1. İşletim Sistemi ve Uygulama Desteği: TV Box’un işletim sistemi, uygulama erişimi ve kullanım kolaylığı üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Popüler işletim sistemleri arasında Android TV, Apple TV ve Roku bulunur.
 2. Performans ve Donanım: TV Box’un performansı, hızlı işlemci, yeterli RAM ve depolama kapasitesi ile ölçülür. Bu faktörler, cihazın akıcı bir şekilde çalışmasını sağlar.
 3. Akıllı Özellikler ve Uyumluluk: TV Box’lar, sesli kontrol, uzaktan erişim ve akıllı ev entegrasyonu gibi özelliklere sahip olabilir. Ayrıca, cihazın farklı cihazlarla uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
 4. Kullanım Kolaylığı ve Arayüz: TV Box’un kullanımı kolay bir arayüze sahip olmalıdır. Uygulamaların, içerik akışının ve ayarların kolayca erişilebilir olması önemlidir.
 5. Marka İmajı ve Müşteri Desteği: Güvenilir bir TV Box markası, ürün kalitesini ve dayanıklılığını garanti edebilir. Ayrıca, markanın müşteri desteği de önemlidir.
 6. Fiyat ve Bütçe: TV Box’ların fiyatları, marka, model ve özelliklere göre değişebilir. Bütçenizi belirlemek ve ona uygun bir seçenek araştırmak önemlidir.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, televizyon izleme ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun en iyi TV Box markasını seçebilirsiniz. Şimdi, size 2023’ün en iyi TV Box markaları listesini sunacağımız bu makalenin geri kalanına geçebilirsiniz.

Puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

“TV Box Markaları” üzerine 3 yorum

 1. Çok faydalı bir makale olmuş, TV Box markası seçerken nelere dikkat edeceğimi öğrendim. Teşekkür ederim

  Cevapla
 2. Televizyon izleme deneyimimi artırmak için TV Box markalarını araştırıyordum ve bu makale tam da aradığım bilgileri içeriyor gibi görünüyor. Teşekkür ederim

  Cevapla

Yorum yapın