Protein Tozu Markaları

Egzersiz ve spor dünyasında protein tozu, kas gelişimini desteklemek, toparlanmayı hızlandırmak ve vücut ağırlığını yönetmek isteyen birçok kişi için vazgeçilmez bir besin takviyesi haline gelmiştir. Ancak hangi protein tozu markasını seçeceğiniz, hedeflerinize, diyet tercihlerinize ve vücut tipinize bağlıdır. Protein tozu markası, size en iyi sonuçları sunacak kaliteye sahip olmalıdır. Bu makalede, size en iyi protein tozu markasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri açıklayacağız. Bu faktörler, sizin için en uygun protein tozu markasını seçmenize yardımcı olacaktır.

#1
Muscletech

% memnuniyet - oylama

Muscletech Hakkında

Muscletech için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#2
Hardline Nutrition

% memnuniyet - oylama

Hardline Nutrition Hakkında

Hardline Nutrition için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %66.7 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 2 adet olumlu oy ve 2 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#3
Herbalife

% memnuniyet - oylama

Herbalife Hakkında

Herbalife için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#4
Big

% memnuniyet - oylama

Big Hakkında

Big için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#5
BigJoy

% memnuniyet - oylama

BigJoy Hakkında

BigJoy için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#6
Bodymax

% memnuniyet - oylama

Bodymax Hakkında

Bodymax için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#7
Dynamic

% memnuniyet - oylama

Dynamic Hakkında

Dynamic için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#8
Eric Favre

% memnuniyet - oylama

Eric Favre Hakkında

Eric Favre için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#9
ESN

% memnuniyet - oylama

ESN Hakkında

ESN için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#10
Fellas

% memnuniyet - oylama

Fellas Hakkında

Fellas için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#11
Forever

% memnuniyet - oylama

Forever Hakkında

Forever için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#12
Applied Nutrition

% memnuniyet - oylama

Applied Nutrition Hakkında

Applied Nutrition için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#13
Maxiway

% memnuniyet - oylama

Maxiway Hakkında

Maxiway için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#14
Mr. Olympia

% memnuniyet - oylama

Mr. Olympia Hakkında

Mr. Olympia için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#15
Multipower

% memnuniyet - oylama

Multipower Hakkında

Multipower için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#16
Muscle Pump

% memnuniyet - oylama

Muscle Pump Hakkında

Muscle Pump için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#17
Muscle Station

% memnuniyet - oylama

Muscle Station Hakkında

Muscle Station için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#18
Mustang

% memnuniyet - oylama

Mustang Hakkında

Mustang için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#19
Naturiga

% memnuniyet - oylama

Naturiga Hakkında

Naturiga için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#20
Nutrend

% memnuniyet - oylama

Nutrend Hakkında

Nutrend için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#21
Nutrever

% memnuniyet - oylama

Nutrever Hakkında

Nutrever için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#22
Olimp

% memnuniyet - oylama

Olimp Hakkında

Olimp için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#23
Optimum

% memnuniyet - oylama

Optimum Hakkında

Optimum için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#24
Onyx

% memnuniyet - oylama

Onyx Hakkında

Onyx için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#25
Phardux

% memnuniyet - oylama

Phardux Hakkında

Phardux için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#26
Scitec

% memnuniyet - oylama

Scitec Hakkında

Scitec için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#27
Alfasol

% memnuniyet - oylama

Alfasol Hakkında

Alfasol için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#28
Sportica

% memnuniyet - oylama

Sportica Hakkında

Sportica için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#29
Powertech Nutrition

% memnuniyet - oylama

Powertech Nutrition Hakkında

Powertech Nutrition için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#30
Pro Touch

% memnuniyet - oylama

Pro Touch Hakkında

Pro Touch için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#31
Proteinocean

% memnuniyet - oylama

Proteinocean Hakkında

Proteinocean için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#32
Reflex

% memnuniyet - oylama

Reflex Hakkında

Reflex için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#33
Ronnie Coleman

% memnuniyet - oylama

Ronnie Coleman Hakkında

Ronnie Coleman için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#34
Saf Nutrition

% memnuniyet - oylama

Saf Nutrition Hakkında

Saf Nutrition için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#35
Swiss Bork

% memnuniyet - oylama

Swiss Bork Hakkında

Swiss Bork için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#36
Yeşilmarka

% memnuniyet - oylama

Yeşilmarka Hakkında

Yeşilmarka için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#37
Supplementler

% memnuniyet - oylama

Supplementler Hakkında

Supplementler için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#38
Optimum Nutrition

% memnuniyet - oylama

Optimum Nutrition Hakkında

Optimum Nutrition için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#39
Synergy

% memnuniyet - oylama

Synergy Hakkında

Synergy için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#40
Torq

% memnuniyet - oylama

Torq Hakkında

Torq için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#41
Touch

% memnuniyet - oylama

Touch Hakkında

Touch için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#42
Vegrano

% memnuniyet - oylama

Vegrano Hakkında

Vegrano için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#43
Weider

% memnuniyet - oylama

Weider Hakkında

Weider için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 1 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#44
West Nutrition

% memnuniyet - oylama

West Nutrition Hakkında

West Nutrition için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#45
Xpro Nutrition

% memnuniyet - oylama

Xpro Nutrition Hakkında

Xpro Nutrition için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#46
Zeus Nutrition

% memnuniyet - oylama

Zeus Nutrition Hakkında

Zeus Nutrition için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

En İyi Protein Tozu Markaları 👍

Bu sayfada 46 farklı Protein Tozu Markası listelenmektedir. En iyi Protein Tozu markaları arasında ise ilk sırada Muscletech var. Hemen ardından Hardline Nutrition ve Alfasol onu takip etmektedir. Listenin en sonundaki markalar ise Zeus Nutrition, Olimp ve Nutrever yer alıyor.

Listede yer alan 46 marka arasından beğendiğiniz markalar için yukarı, beğenmediğiniz markalar için aşağı puanlama yapabilirsiniz.

 1. Protein Türü: Protein tozları genellikle whey (sütten elde edilen), casein (yine süt kaynaklı), soya, bezelye, yumurta veya karışık proteinlerden oluşur. Hangi protein türünün sizin için en uygun olduğunu belirlemek, hedeflerinize bağlıdır.
 2. Ürün Saflığı: Protein tozu, protein içeriği yönünden farklılık gösterebilir. Saf protein içeren ürünler tercih edilir.
 3. Aroma ve Katkı Maddeleri: Protein tozları, tatlandırıcılar, renklendiriciler ve başka katkı maddeleri içerebilir. Katkı maddeleri olmadan veya doğal tatlandırıcılarla üretilen ürünleri tercih edebilirsiniz.
 4. Kalite Kontrol ve Sertifikasyon: Ürünün üretildiği tesisin kalite kontrol ve sertifikasyon durumu önemlidir. Ürünlerin üretildiği tesisin güvenilir olması önemlidir.
 5. Fiyat ve Bütçe: Protein tozlarının fiyatları marka, protein türü ve kaliteye göre değişebilir. Bütçenize uygun bir seçenek araştırmak önemlidir.
 6. Kullanım Kolaylığı: Protein tozu toz, sıvı veya bar formunda bulunabilir. Kullanım kolaylığı sizin için önemli olabilir.
 7. Marka İmajı ve Güvenilirlik: Güvenilir bir protein tozu markası, ürünün kalitesini ve güvenilirliğini garanti edebilir.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, kas gelişimi, toparlanma ve diyet hedeflerinize uygun en iyi protein tozu markasını seçebilirsiniz.

Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

“Protein Tozu Markaları” üzerine 22 yorum

 1. Protein tozu kullanmak gerçekten de harika bir fikir gibi görünüyor İyi bir marka seçmeniz için bu faktörler gerçekten önemli. Başarılar dilerim

  Cevapla
 2. Bana göre protein tozu markası seçerken en önemli faktör, ürünün saflığıdır. Kullanacağım protein tozunun saf ve kaliteli olması benim için çok önemli. Umarım en iyi markayı seçerim

  Cevapla
 3. Hangi protein tozu markasını seçeceğin konusunda rehberlik edici bilgiler sunan bir makale okumak gerçekten faydalı olmuş. Teşekkür ederim.

  Cevapla
 4. Bu makaledeki bilgiler çok faydalı Protein tozu markası seçerken dikkat etmemiz gereken faktörleri anlaşılır bir şekilde açıklamışlar. Teşekkür ederim

  Cevapla
 5. Benim için protein tozu markası seçmek gerçekten zor bir iş gibi görünüyor. Ama bu makalede verilen faktörler sayesinde doğru seçimi yapabileceğimden eminim. 👍

  Cevapla
 6. Protein tozu markalarını seçerken önemli faktörleri göz önünde bulundurmak gerçekten önemli.

  Cevapla
 7. Bu makale gerçekten faydalı oldu, protein tozu markası seçerken nelere dikkat etmem gerektiğini öğrendim. Artık daha bilinçli bir şekilde tercih yapabilirim.

  Cevapla
 8. Iyi bir protein tozu markası seçmek gerçekten önemli Hedeflerime ve tercihlerime uygun olanı bulmak için bu faktörleri not edeceğim. Teşekkürler

  Cevapla
 9. Bu makaledeki bilgiler harika Protein tozu markası seçerken göz önünde bulundurmam gereken tüm önemli faktörleri anlatmışsınız. Gerçekten ilgimi çekti ve gelecekte en uygun protein tozu markasını seçerken bu faktörleri göz önünde bulunduracağım. Teşekkür ederim

  Cevapla
 10. Bu makale gerçekten bilgilendiriciydi Protein tozu markası seçerken dikkate alınması gereken faktörleri iyi açıklamışlar. Şimdi hedeflerime ve tercihlerime uygun olan en iyi markayı bulmak için daha iyi bir fikrim var. Teşekkürler

  Cevapla
 11. Protein tozu markaları hakkında çok fazla seçeneğin olduğunu biliyorum. Önemli olan hedeflerime ve tercihlerime uygun olanı seçmek.

  Cevapla

Yorum yapın