En İyi Dinlendirici Gözlük Markaları

Günümüzde göz yorgunluğu, dijital ekranlarla uzun süreli etkileşim, iş yerinde veya günlük yaşamda gözlerimize büyük bir baskı uyguluyor. Bu nedenle dinlendirici gözlükler, göz sağlığını koruma ve rahatlamada büyük bir rol oynar. Dinlendirici gözlükler, mavi ışığın etkilerini azaltarak göz yorgunluğunu hafifletir ve daha rahat bir görme deneyimi sunar. Ancak hangi dinlendirici gözlük markasını seçeceğiniz, tercihlerinize, kullanım sıklığınıza ve bütçenize bağlıdır. Dinlendirici gözlük markası, size en iyi korumayı ve rahatlamayı sunacak kaliteye sahip olmalıdır. Bu makalede, size en iyi dinlendirici gözlük markasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri açıklayacağız. Bu faktörler, sizin için en uygun dinlendirici gözlük markasını seçmenize yardımcı olacaktır.

#1
Aqua

% memnuniyet - oylama

Aqua Hakkında

Aqua için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#2
Focus

% memnuniyet - oylama

Focus Hakkında

Focus için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#3
Dove

% memnuniyet - oylama

Dove Hakkında

Dove için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#4
Cat

% memnuniyet - oylama

Cat Hakkında

Cat için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#5
Castello

% memnuniyet - oylama

Castello Hakkında

Castello için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#6
Armani Exchange

% memnuniyet - oylama

Armani Exchange Hakkında

Armani Exchange için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#7
De Valentini

% memnuniyet - oylama

De Valentini Hakkında

De Valentini için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#8
Wilson

% memnuniyet - oylama

Wilson Hakkında

Wilson için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#9
Benx

% memnuniyet - oylama

Benx Hakkında

Benx için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#10
Gecem

% memnuniyet - oylama

Gecem Hakkında

Gecem için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#11
Oscar

% memnuniyet - oylama

Oscar Hakkında

Oscar için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#12
Pilot

% memnuniyet - oylama

Pilot Hakkında

Pilot için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#13
Ray-Ban

% memnuniyet - oylama

Ray-Ban Hakkında

Ray-Ban için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#14
Top Ten

% memnuniyet - oylama

Top Ten Hakkında

Top Ten için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#15
Matte

% memnuniyet - oylama

Matte Hakkında

Matte için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#16
Vogue

% memnuniyet - oylama

Vogue Hakkında

Vogue için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#17
Fox

% memnuniyet - oylama

Fox Hakkında

Fox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#18
Jane

% memnuniyet - oylama

Jane Hakkında

Jane için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#19
Aqua Di Polo

% memnuniyet - oylama

Aqua Di Polo Hakkında

Aqua Di Polo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 1 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#20
Çiftsan

% memnuniyet - oylama

Çiftsan Hakkında

Çiftsan için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 1 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#21
Esra

% memnuniyet - oylama

Esra Hakkında

Esra için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#22
Crystal

% memnuniyet - oylama

Crystal Hakkında

Crystal için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#23
Fisher Price

% memnuniyet - oylama

Fisher Price Hakkında

Fisher Price için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#24
Equinox

% memnuniyet - oylama

Equinox Hakkında

Equinox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#25
M.A.C

% memnuniyet - oylama

M.A.C Hakkında

M.A.C için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#26
Knitex

% memnuniyet - oylama

Knitex Hakkında

Knitex için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#27
Barbara

% memnuniyet - oylama

Barbara Hakkında

Barbara için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 1 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#28
Mara

% memnuniyet - oylama

Mara Hakkında

Mara için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#29
Damla

% memnuniyet - oylama

Damla Hakkında

Damla için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 1 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#30
Optelli

% memnuniyet - oylama

Optelli Hakkında

Optelli için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#31
Orion

% memnuniyet - oylama

Orion Hakkında

Orion için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#32
Bilge

% memnuniyet - oylama

Bilge Hakkında

Bilge için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 1 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#33
Pixel

% memnuniyet - oylama

Pixel Hakkında

Pixel için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#34
Simon

% memnuniyet - oylama

Simon Hakkında

Simon için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#35
Tama

% memnuniyet - oylama

Tama Hakkında

Tama için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#36
Touch

% memnuniyet - oylama

Touch Hakkında

Touch için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#37
Victor

% memnuniyet - oylama

Victor Hakkında

Victor için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#38
Optimum

% memnuniyet - oylama

Optimum Hakkında

Optimum için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#39
Hera

% memnuniyet - oylama

Hera Hakkında

Hera için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

En İyi Dinlendirici Gözlük Markaları 👍

Bu sayfada 39 farklı Dinlendirici Gözlük Markası listelenmektedir. En iyi Dinlendirici Gözlük markaları arasında ise ilk sırada Aqua var. Hemen ardından Dove ve Vogue onu takip etmektedir. Listenin en sonundaki markalar ise Hera, Equinox ve Esra yer alıyor.

Listede yer alan 39 marka arasından beğendiğiniz markalar için yukarı, beğenmediğiniz markalar için aşağı puanlama yapabilirsiniz.

  1. Mavi Işık Filtresi Etkinliği: Dinlendirici gözlüklerin temel amacı mavi ışığın etkilerini azaltmaktır. Dolayısıyla, mavi ışık filtresi etkinliği bu gözlüklerin kalitesini belirler.
  2. Konfor ve Tasarım: Gözlüklerin konforlu olması ve tasarımının kullanımı kolay hale getirmesi önemlidir. Ayarlanabilir burun köprüleri ve hafif çerçeveler tercih edilir.
  3. Malzeme Kalitesi: Gözlük camlarının ve çerçevelerinin yüksek kaliteli malzemelerden yapıldığından emin olun. Ayrıca, çizilmelere karşı dayanıklı kaplamalar da önemlidir.
  4. Şeffaflık ve Renk Bozulması: Kaliteli dinlendirici gözlükler, görüntüyü bozmadan mavi ışığı filtreler. Renk bozulması veya puslu görüntülerden kaçının.
  5. Fiyat ve Bütçe: Dinlendirici gözlüklerin fiyatları marka, özellikler ve tasarıma göre değişebilir. Bütçenize uygun bir seçenek araştırmak önemlidir.
  6. Marka İmajı ve Güvenilirlik: Güvenilir bir dinlendirici gözlük markası, ürünün kalitesini ve güvenilirliğini garanti edebilir.
Puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum yapın