Su Arıtma Cihazı Markaları

Temiz ve sağlıklı içme suyu, yaşamımızın temel bir parçasıdır. Ancak musluk suyu veya kuyu suyu bazen istenmeyen katkı maddeleri ve kirleticiler içerebilir. Su arıtma cihazları, bu sorunu çözmek ve evde temiz içme suyu üretmek için kullanılan önemli bir araçtır. Ancak hangi su arıtma cihazı markasını seçeceğiniz, su kalitesi, teknolojiler, kapasite ve kullanım kolaylığı gibi birçok faktörü içerir. Su arıtma cihazı markası, su ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olmalıdır. Bu makalede, size en iyi su arıtma cihazı markasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri açıklayacağız. Bu faktörler, sizin için en uygun su arıtma cihazı markasını seçmenize yardımcı olacaktır.

#1
Uğur

% memnuniyet - oylama

Uğur Hakkında

Uğur için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 2 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#2
Vestel

% memnuniyet - oylama

Vestel Hakkında

Vestel için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#3
Sunny

% memnuniyet - oylama

Sunny Hakkında

Sunny için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#4
Goldline

% memnuniyet - oylama

Goldline Hakkında

Goldline için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#5
GL General

% memnuniyet - oylama

GL General Hakkında

GL General için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#6
LG

% memnuniyet - oylama

LG Hakkında

LG için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#7
Bluesky

% memnuniyet - oylama

Bluesky Hakkında

Bluesky için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#8
Clean Master

% memnuniyet - oylama

Clean Master Hakkında

Clean Master için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#9
British Berkefeld

% memnuniyet - oylama

British Berkefeld Hakkında

British Berkefeld için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#10
Aquabir

% memnuniyet - oylama

Aquabir Hakkında

Aquabir için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#11
AquaFlo

% memnuniyet - oylama

AquaFlo Hakkında

AquaFlo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#12
Aqualine

% memnuniyet - oylama

Aqualine Hakkında

Aqualine için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#13
Arçelik

% memnuniyet - oylama

Arçelik Hakkında

Arçelik için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#14
Ars

% memnuniyet - oylama

Ars Hakkında

Ars için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#15
Berraksu

% memnuniyet - oylama

Berraksu Hakkında

Berraksu için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#16
BlueFox

% memnuniyet - oylama

BlueFox Hakkında

BlueFox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#17
Doulton

% memnuniyet - oylama

Doulton Hakkında

Doulton için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#18
Greentech Water

% memnuniyet - oylama

Greentech Water Hakkında

Greentech Water için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#19
Casper

% memnuniyet - oylama

Casper Hakkında

Casper için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#20
Conax

% memnuniyet - oylama

Conax Hakkında

Conax için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#21
Amway

% memnuniyet - oylama

Amway Hakkında

Amway için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#22
Eversky

% memnuniyet - oylama

Eversky Hakkında

Eversky için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#23
Fair Ats

% memnuniyet - oylama

Fair Ats Hakkında

Fair Ats için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#24
Fakir

% memnuniyet - oylama

Fakir Hakkında

Fakir için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#25
Fokuswater

% memnuniyet - oylama

Fokuswater Hakkında

Fokuswater için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 1 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#26
Goodtech

% memnuniyet - oylama

Goodtech Hakkında

Goodtech için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#27
Alkamina

% memnuniyet - oylama

Alkamina Hakkında

Alkamina için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#28
Aqua Bella

% memnuniyet - oylama

Aqua Bella Hakkında

Aqua Bella için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#29
İhlas

% memnuniyet - oylama

İhlas Hakkında

İhlas için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#30
BMB

% memnuniyet - oylama

BMB Hakkında

BMB için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#31
Pera

% memnuniyet - oylama

Pera Hakkında

Pera için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#32
A.O. Smith

% memnuniyet - oylama

A.O. Smith Hakkında

A.O. Smith için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#33
Jammy Tiger

% memnuniyet - oylama

Jammy Tiger Hakkında

Jammy Tiger için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#34
Lifetech

% memnuniyet - oylama

Lifetech Hakkında

Lifetech için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#35
Metropol

% memnuniyet - oylama

Metropol Hakkında

Metropol için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#36
Mil Su

% memnuniyet - oylama

Mil Su Hakkında

Mil Su için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#37
Ncs

% memnuniyet - oylama

Ncs Hakkında

Ncs için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#38
OverWater

% memnuniyet - oylama

OverWater Hakkında

OverWater için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#39
Piksel Aqua

% memnuniyet - oylama

Piksel Aqua Hakkında

Piksel Aqua için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#40
Hyundai Power

% memnuniyet - oylama

Hyundai Power Hakkında

Hyundai Power için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#41
Hayzek

% memnuniyet - oylama

Hayzek Hakkında

Hayzek için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#42
Prime Water

% memnuniyet - oylama

Prime Water Hakkında

Prime Water için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#43
Rainwater

% memnuniyet - oylama

Rainwater Hakkında

Rainwater için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#44
Ravent

% memnuniyet - oylama

Ravent Hakkında

Ravent için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#45
Royal Green

% memnuniyet - oylama

Royal Green Hakkında

Royal Green için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#46
Smart

% memnuniyet - oylama

Smart Hakkında

Smart için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#47
Spring Water

% memnuniyet - oylama

Spring Water Hakkında

Spring Water için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#48
Thomas

% memnuniyet - oylama

Thomas Hakkında

Thomas için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#49
Greentech

% memnuniyet - oylama

Greentech Hakkında

Greentech için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#50
Water

% memnuniyet - oylama

Water Hakkında

Water için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

En İyi Su Arıtma Cihazı Markaları 👍

Bu sayfada 50 farklı Su Arıtma Cihazı Markası listelenmektedir. En iyi Su Arıtma Cihazı markaları arasında ise ilk sırada Uğur var. Hemen ardından Clean Master ve Vestel onu takip etmektedir. Listenin en sonundaki markalar ise Water, Alkamina ve Goodtech yer alıyor.

Listede yer alan 50 marka arasından beğendiğiniz markalar için yukarı, beğenmediğiniz markalar için aşağı puanlama yapabilirsiniz.

 1. Su Arıtma Yöntemi: Su arıtma cihazları farklı yöntemlerle çalışır. Örneğin, ters osmoz, karbon filtreleme, UV dezenfeksiyonu gibi yöntemler bulunur. Hangi yöntemin sizin için en uygun olduğunu belirlemek önemlidir.
 2. Su Kalitesi: Su arıtma cihazının, musluk suyunun kalitesini iyileştirdiğinden emin olmalısınız. Kimyasal maddeler, ağır metaller ve bakterileri etkili bir şekilde uzaklaştırabilen bir cihaz seçmelisiniz.
 3. Kapasite ve Debimiz: Su arıtma cihazının günlük su üretim kapasitesi ve su debisi, ailenizin ihtiyaçlarını karşılayacak kadar büyük olmalıdır.
 4. Kullanım Kolaylığı ve Bakım: Su arıtma cihazının kurulumu ve bakımı kolay olmalıdır. Filtrelerin değiştirme sıklığı ve kolaylığı da önemlidir.
 5. Su Arıtma Cihazı Türü: Tezgah üstü, alt tezgah, veya tüm ev su arıtma sistemleri gibi farklı türlerde su arıtma cihazları bulunur. Ev tipinize uygun olanı seçmelisiniz.
 6. Marka İmajı ve Müşteri Desteği: Güvenilir bir su arıtma cihazı markası, ürün kalitesini ve dayanıklılığını garanti edebilir. Ayrıca, markanın müşteri desteği de önemlidir.
 7. Fiyat ve Bütçe: Su arıtma cihazlarının fiyatları, marka, model ve özelliklere göre değişebilir. Bütçenizi belirlemek ve ona uygun bir seçenek araştırmak önemlidir.
Puanla!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

“Su Arıtma Cihazı Markaları” üzerine 8 yorum

 1. Kesinlikle Bu makale benim su arıtma cihazı markası seçerken dikkat etmem gereken faktörler hakkında daha fazla bilgi edinmeme yardımcı oldu. İhtiyaçlarımıza ve bütçemize uygun bir marka seçmek gerçekten önemli. Daha önce hiç su arıtma cihazı kullanmadım, bu yüzden hangi yöntemi seçmem gerektiğine karar vermek biraz zor olabilir. Ayrıca su debisi, kullanım kolaylığı ve bakım da dikkate alınması gereken unsurlar gibi görünüyor. Görünüşe göre markanın imajı ve müşteri desteği de tercih edeceğim markayı belirlememde önemli bir faktör olacak. Tabii ki bütçemin de bir sınırı olduğunu unutmayarak en uygun fiyatlı seçeneği araştırmam gerekecek. Teşekkürler, bu makale benim için gerçekten faydalı oldu

  Cevapla
 2. Bu makale gerçekten bilgilendiriciydi, su arıtma cihazı satın almayı düşünen biri olarak benim için çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim

  Cevapla
 3. Bu bilgilendirici makale sayesinde su arıtma cihazı markalarını seçerken dikkate alman gereken faktörleri öğrendim. Gerçekten faydalı bir rehber oldu. Teşekkür ederim

  Cevapla
 4. Su arıtma cihazları gerçekten çok önemli, sağlığımız için gerekli. Bu makalede verilen faktörler gerçekten de dikkate alınması gereken önemli noktalar.

  Cevapla
 5. Bu makalede yer alan bilgilerle su arıtma cihazı markaları hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

  Cevapla
 6. Bu makaledeki bilgiler, su arıtma cihazı markalarını araştıran biri için gerçekten faydalı.

  Cevapla

Yorum yapın