En İyi Şarjlı Matkap Markaları

Evdeki veya profesyonel inşaat projelerinizde kullanabileceğiniz en önemli el aletlerinden biri, şarjlı matkaplardır. Şarjlı matkaplar, delme, vida sıkma ve daha pek çok işlem için vazgeçilmezdir. Ancak hangi şarjlı matkap markasını seçeceğiniz, projelerinize, güç ihtiyacınıza ve kullanım sıklığınıza bağlıdır. Şarjlı matkap markası, size en iyi performansı ve dayanıklılığı sunacak kaliteye sahip olmalıdır. Bu makalede, size en iyi şarjlı matkap markasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri açıklayacağız. Bu faktörler, sizin için en uygun şarjlı matkap markasını seçmenize yardımcı olacaktır.

#1
AEG

% memnuniyet - oylama

AEG Hakkında

AEG için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#2
DBK

% memnuniyet - oylama

DBK Hakkında

DBK için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#3
Anadolu

% memnuniyet - oylama

Anadolu Hakkında

Anadolu için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#4
Assur

% memnuniyet - oylama

Assur Hakkında

Assur için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#5
Astor

% memnuniyet - oylama

Astor Hakkında

Astor için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#6
Attlas

% memnuniyet - oylama

Attlas Hakkında

Attlas için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#7
Ban-co

% memnuniyet - oylama

Ban-co Hakkında

Ban-co için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#8
Bauer

% memnuniyet - oylama

Bauer Hakkında

Bauer için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#9
Bavaria

% memnuniyet - oylama

Bavaria Hakkında

Bavaria için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#10
Bay-Tec

% memnuniyet - oylama

Bay-Tec Hakkında

Bay-Tec için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#11
Best

% memnuniyet - oylama

Best Hakkında

Best için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#12
Black+Decker

% memnuniyet - oylama

Black+Decker Hakkında

Black+Decker için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#13
Deko

% memnuniyet - oylama

Deko Hakkında

Deko için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#14
Bulldozer

% memnuniyet - oylama

Bulldozer Hakkında

Bulldozer için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#15
Cat

% memnuniyet - oylama

Cat Hakkında

Cat için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#16
CatPower

% memnuniyet - oylama

CatPower Hakkında

CatPower için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#17
Chattel

% memnuniyet - oylama

Chattel Hakkında

Chattel için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#18
Çiftsan

% memnuniyet - oylama

Çiftsan Hakkında

Çiftsan için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#19
Craft

% memnuniyet - oylama

Craft Hakkında

Craft için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#20
Crown

% memnuniyet - oylama

Crown Hakkında

Crown için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#21
Crown Flex

% memnuniyet - oylama

Crown Flex Hakkında

Crown Flex için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#22
CVS

% memnuniyet - oylama

CVS Hakkında

CVS için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#23
Dawreek

% memnuniyet - oylama

Dawreek Hakkında

Dawreek için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#24
KLpro

% memnuniyet - oylama

KLpro Hakkında

KLpro için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#25
Agp

% memnuniyet - oylama

Agp Hakkında

Agp için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#26
Gator

% memnuniyet - oylama

Gator Hakkında

Gator için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#27
Dwt

% memnuniyet - oylama

Dwt Hakkında

Dwt için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#28
Einhell

% memnuniyet - oylama

Einhell Hakkında

Einhell için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#29
Eisenn

% memnuniyet - oylama

Eisenn Hakkında

Eisenn için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#30
Erbauer

% memnuniyet - oylama

Erbauer Hakkında

Erbauer için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#31
Federal Power

% memnuniyet - oylama

Federal Power Hakkında

Federal Power için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#32
Felisatti

% memnuniyet - oylama

Felisatti Hakkında

Felisatti için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#33
Ferm

% memnuniyet - oylama

Ferm Hakkında

Ferm için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#34
Flex

% memnuniyet - oylama

Flex Hakkında

Flex için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#35
Ford Tools

% memnuniyet - oylama

Ford Tools Hakkında

Ford Tools için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#36
Dewalt

% memnuniyet - oylama

Dewalt Hakkında

Dewalt için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#37
Hais

% memnuniyet - oylama

Hais Hakkında

Hais için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#38
Güde

% memnuniyet - oylama

Güde Hakkında

Güde için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#39
Hikoki

% memnuniyet - oylama

Hikoki Hakkında

Hikoki için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#40
Hilti

% memnuniyet - oylama

Hilti Hakkında

Hilti için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#41
Hitachi

% memnuniyet - oylama

Hitachi Hakkında

Hitachi için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#42
Hyundai Power

% memnuniyet - oylama

Hyundai Power Hakkında

Hyundai Power için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#43
Ibeltech

% memnuniyet - oylama

Ibeltech Hakkında

Ibeltech için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#44
Ingco

% memnuniyet - oylama

Ingco Hakkında

Ingco için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#45
Ken

% memnuniyet - oylama

Ken Hakkında

Ken için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#46
Keyang

% memnuniyet - oylama

Keyang Hakkında

Keyang için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#47
KL Eco

% memnuniyet - oylama

KL Eco Hakkında

KL Eco için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#48
Bosch

% memnuniyet - oylama

Bosch Hakkında

Bosch için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#49
Labor

% memnuniyet - oylama

Labor Hakkında

Labor için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#50
Panasonic

% memnuniyet - oylama

Panasonic Hakkında

Panasonic için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#51
Rown

% memnuniyet - oylama

Rown Hakkında

Rown için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#52
Makita

% memnuniyet - oylama

Makita Hakkında

Makita için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#53
Maktec

% memnuniyet - oylama

Maktec Hakkında

Maktec için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#54
Max

% memnuniyet - oylama

Max Hakkında

Max için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#55
Max Extra

% memnuniyet - oylama

Max Extra Hakkında

Max Extra için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#56
Maxstar

% memnuniyet - oylama

Maxstar Hakkında

Maxstar için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#57
Meşem

% memnuniyet - oylama

Meşem Hakkında

Meşem için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#58
Metabo

% memnuniyet - oylama

Metabo Hakkında

Metabo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#59
Milwaukee

% memnuniyet - oylama

Milwaukee Hakkında

Milwaukee için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#60
Müller

% memnuniyet - oylama

Müller Hakkında

Müller için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#61
Mur-cell

% memnuniyet - oylama

Mur-cell Hakkında

Mur-cell için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#62
Rtrmax

% memnuniyet - oylama

Rtrmax Hakkında

Rtrmax için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#63
Performance Power

% memnuniyet - oylama

Performance Power Hakkında

Performance Power için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#64
Piranha

% memnuniyet - oylama

Piranha Hakkında

Piranha için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#65
Proskit

% memnuniyet - oylama

Proskit Hakkında

Proskit için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#66
Proter

% memnuniyet - oylama

Proter Hakkında

Proter için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#67
Proware

% memnuniyet - oylama

Proware Hakkında

Proware için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#68
Prox

% memnuniyet - oylama

Prox Hakkında

Prox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#69
RBT

% memnuniyet - oylama

RBT Hakkında

RBT için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#70
Rodex

% memnuniyet - oylama

Rodex Hakkında

Rodex için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#71
Roney

% memnuniyet - oylama

Roney Hakkında

Roney için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#72
Rowermax

% memnuniyet - oylama

Rowermax Hakkında

Rowermax için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#73
Mac Allister

% memnuniyet - oylama

Mac Allister Hakkında

Mac Allister için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#74
Mager

% memnuniyet - oylama

Mager Hakkında

Mager için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#75
Steiner

% memnuniyet - oylama

Steiner Hakkında

Steiner için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#76
Sappower

% memnuniyet - oylama

Sappower Hakkında

Sappower için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#77
Schutzenger

% memnuniyet - oylama

Schutzenger Hakkında

Schutzenger için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#78
Sedef

% memnuniyet - oylama

Sedef Hakkında

Sedef için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#79
Sgs

% memnuniyet - oylama

Sgs Hakkında

Sgs için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#80
Shun

% memnuniyet - oylama

Shun Hakkında

Shun için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#81
Specco

% memnuniyet - oylama

Specco Hakkında

Specco için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#82
Stanley

% memnuniyet - oylama

Stanley Hakkında

Stanley için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#83
Starmax

% memnuniyet - oylama

Starmax Hakkında

Starmax için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#84
Stayer

% memnuniyet - oylama

Stayer Hakkında

Stayer için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#85
Ryobi

% memnuniyet - oylama

Ryobi Hakkında

Ryobi için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#86
Sturdy

% memnuniyet - oylama

Sturdy Hakkında

Sturdy için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#87
Stilmax

% memnuniyet - oylama

Stilmax Hakkında

Stilmax için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#88
Tecnum

% memnuniyet - oylama

Tecnum Hakkında

Tecnum için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#89
Torq

% memnuniyet - oylama

Torq Hakkında

Torq için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#90
Total

% memnuniyet - oylama

Total Hakkında

Total için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#91
Turcoboor

% memnuniyet - oylama

Turcoboor Hakkında

Turcoboor için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#92
Ussu

% memnuniyet - oylama

Ussu Hakkında

Ussu için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#93
Vido

% memnuniyet - oylama

Vido Hakkında

Vido için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#94
Vonroc

% memnuniyet - oylama

Vonroc Hakkında

Vonroc için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#95
Wert

% memnuniyet - oylama

Wert Hakkında

Wert için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#96
Worx

% memnuniyet - oylama

Worx Hakkında

Worx için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#97
Würth

% memnuniyet - oylama

Würth Hakkında

Würth için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

En İyi Şarjlı Matkap Markaları 👍

Bu sayfada 97 farklı Şarjlı Matkap Markası listelenmektedir. En iyi Şarjlı Matkap markaları arasında ise ilk sırada AEG var. Hemen ardından Panasonic ve Roney onu takip etmektedir. Listenin en sonundaki markalar ise Würth, Dwt ve Einhell yer alıyor.

Listede yer alan 97 marka arasından beğendiğiniz markalar için yukarı, beğenmediğiniz markalar için aşağı puanlama yapabilirsiniz.

  1. Güç ve Performans: Şarjlı matkapların gücü, delme veya vidalama işlerinde ne kadar etkili olduklarını belirler. İhtiyacınıza uygun bir güç seviyesi seçmelisiniz.
  2. Şarj Süresi ve Pil Ömrü: Şarjlı matkapların pil ömrü ve şarj süresi önemlidir. Uzun pil ömrü ve hızlı şarj özellikleri tercih edilir.
  3. Malzeme ve Dayanıklılık: Şarjlı matkapların yapıldığı malzeme ve dayanıklılığı önemlidir. Paslanmaz çelik veya yüksek kaliteli plastik gibi dayanıklı malzemeler tercih edilir.
  4. Ağırlık ve Taşınabilirlik: Şarjlı matkapların ağırlığı, taşıma kolaylığını etkiler. Hafif ve taşınabilir bir model tercih edebilirsiniz.
  5. Marka İmajı ve Güvenilirlik: Güvenilir bir şarjlı matkap markası, ürünün kalitesini ve güvenilirliğini garanti edebilir.
  6. Fiyat ve Bütçe: Şarjlı matkapların fiyatları marka, güç ve özelliklere göre değişebilir. Bütçenize uygun bir seçenek araştırmak önemlidir.
  7. Ek Fonksiyonlar: Bazı şarjlı matkaplar ek fonksiyonlara sahiptir, örneğin farklı hız ayarları, LED ışık veya döner başlık. İhtiyacınıza göre ek fonksiyonları değerlendirebilirsiniz.
Puanla!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

İçindekiler

Yorum yapın