Tost Makinesi Markaları

Kahvaltının veya hızlı bir atıştırmalığın vazgeçilmez lezzetlerinden biri, herkesin severek tükettiği tosttur. Tost makinesi, evde kolayca ve hızlı bir şekilde lezzetli tostlar hazırlamanın en iyi yoludur. Ancak hangi tost makinesi markasını seçeceğiniz, kullanım alışkanlıklarınıza, aile büyüklüğünüze ve tost tercihinize bağlıdır. Tost makinesi markası, size en iyi tost deneyimini sunacak özelliklere ve kaliteye sahip olmalıdır. Bu makalede, size en iyi tost makinesi markasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri açıklayacağız. Bu faktörler, sizin için en uygun tost makinesi markasını seçmenize yardımcı olacaktır.

#1
Schafer

% memnuniyet - oylama

Schafer Hakkında

Schafer için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 2 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#2
Tefal

% memnuniyet - oylama

Tefal Hakkında

Tefal Tost Makineleri, mükemmel kızarmış tostlar hazırlamanızı sağlayan yüksek kaliteli küçük ev aletleri arasında öne çıkıyor. İnovasyon ve dayanıklılığı bir araya getiren Tefal, geniş dilimler ve farklı pişirme seçenekleri ile mutfakta pratikliği sunuyor.

#3
Philips

% memnuniyet - oylama

Philips Hakkında

Philips için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#4
Kumtel

% memnuniyet - oylama

Kumtel Hakkında

Kumtel için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#5
Vestel

% memnuniyet - oylama

Vestel Hakkında

Vestel için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#6
Esse

% memnuniyet - oylama

Esse Hakkında

Esse için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#7
Altus

% memnuniyet - oylama

Altus Hakkında

Altus için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#8
Ar Yıldız

% memnuniyet - oylama

Ar Yıldız Hakkında

Ar Yıldız için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#9
Arçelik

% memnuniyet - oylama

Arçelik Hakkında

Arçelik için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#10
Arnell

% memnuniyet - oylama

Arnell Hakkında

Arnell için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#11
Arnica

% memnuniyet - oylama

Arnica Hakkında

Arnica için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#12
Arzum

% memnuniyet - oylama

Arzum Hakkında

Arzum için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#13
Awox

% memnuniyet - oylama

Awox Hakkında

Awox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#14
Bambum

% memnuniyet - oylama

Bambum Hakkında

Bambum için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#15
Beko

% memnuniyet - oylama

Beko Hakkında

Beko için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#16
Black+Decker

% memnuniyet - oylama

Black+Decker Hakkında

Black+Decker için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#17
Bernardo

% memnuniyet - oylama

Bernardo Hakkında

Bernardo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#18
Evia

% memnuniyet - oylama

Evia Hakkında

Evia için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#19
Blaupunkt

% memnuniyet - oylama

Blaupunkt Hakkında

Blaupunkt için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#20
Bosch

% memnuniyet - oylama

Bosch Hakkında

Bosch için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#21
Breville

% memnuniyet - oylama

Breville Hakkında

Breville için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#22
Caso

% memnuniyet - oylama

Caso Hakkında

Caso için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#23
Conti

% memnuniyet - oylama

Conti Hakkında

Conti için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#24
Cookplus

% memnuniyet - oylama

Cookplus Hakkında

Cookplus için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#25
Cuisinart

% memnuniyet - oylama

Cuisinart Hakkında

Cuisinart için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#26
CVS

% memnuniyet - oylama

CVS Hakkında

CVS için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#27
Delonghi

% memnuniyet - oylama

Delonghi Hakkında

Delonghi için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#28
Fakir

% memnuniyet - oylama

Fakir Hakkında

Fakir için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#29
Hook

% memnuniyet - oylama

Hook Hakkında

Hook için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#30
Korkmaz

% memnuniyet - oylama

Korkmaz Hakkında

Korkmaz için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#31
Homend

% memnuniyet - oylama

Homend Hakkında

Homend için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#32
Flavel

% memnuniyet - oylama

Flavel Hakkında

Flavel için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#33
FMS

% memnuniyet - oylama

FMS Hakkında

FMS için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#34
Fritel

% memnuniyet - oylama

Fritel Hakkında

Fritel için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#35
Gazzella

% memnuniyet - oylama

Gazzella Hakkında

Gazzella için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#36
George Foreman

% memnuniyet - oylama

George Foreman Hakkında

George Foreman için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#37
Goldmaster

% memnuniyet - oylama

Goldmaster Hakkında

Goldmaster için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#38
GoldStar

% memnuniyet - oylama

GoldStar Hakkında

GoldStar için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#39
Grill’O

% memnuniyet - oylama

Grill’O Hakkında

Grill'O için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#40
Grünberg

% memnuniyet - oylama

Grünberg Hakkında

Grünberg için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#41
Grundig

% memnuniyet - oylama

Grundig Hakkında

Grundig için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#42
Feris

% memnuniyet - oylama

Feris Hakkında

Feris için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#43
Dökümix

% memnuniyet - oylama

Dökümix Hakkında

Dökümix için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#44
Homstar

% memnuniyet - oylama

Homstar Hakkında

Homstar için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#45
Hotpoint

% memnuniyet - oylama

Hotpoint Hakkında

Hotpoint için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#46
İtimat

% memnuniyet - oylama

İtimat Hakkında

İtimat için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#47
Johnson

% memnuniyet - oylama

Johnson Hakkında

Johnson için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#48
Jowissa

% memnuniyet - oylama

Jowissa Hakkında

Jowissa için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#49
Jumbo

% memnuniyet - oylama

Jumbo Hakkında

Jumbo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#50
Karaca

% memnuniyet - oylama

Karaca Hakkında

Karaca için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#51
Kenwood

% memnuniyet - oylama

Kenwood Hakkında

Kenwood için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#52
Keysmart

% memnuniyet - oylama

Keysmart Hakkında

Keysmart için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#53
King

% memnuniyet - oylama

King Hakkında

King için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#54
Kiwi

% memnuniyet - oylama

Kiwi Hakkında

Kiwi için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#55
Aksu

% memnuniyet - oylama

Aksu Hakkında

Aksu için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#56
Emsan

% memnuniyet - oylama

Emsan Hakkında

Emsan için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#57
Masterpro

% memnuniyet - oylama

Masterpro Hakkında

Masterpro için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#58
OMS

% memnuniyet - oylama

OMS Hakkında

OMS için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#59
Maximus

% memnuniyet - oylama

Maximus Hakkında

Maximus için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#60
Minisan

% memnuniyet - oylama

Minisan Hakkında

Minisan için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#61
Luno

% memnuniyet - oylama

Luno Hakkında

Luno için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#62
Moulinex

% memnuniyet - oylama

Moulinex Hakkında

Moulinex için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#63
Mupa

% memnuniyet - oylama

Mupa Hakkında

Mupa için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#64
Musullu

% memnuniyet - oylama

Musullu Hakkında

Musullu için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#65
NG Home

% memnuniyet - oylama

NG Home Hakkında

NG Home için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#66
Sage

% memnuniyet - oylama

Sage Hakkında

Sage için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#67
Panini

% memnuniyet - oylama

Panini Hakkında

Panini için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#68
Lider

% memnuniyet - oylama

Lider Hakkında

Lider için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#69
Sarex

% memnuniyet - oylama

Sarex Hakkında

Sarex için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#70
Profilo

% memnuniyet - oylama

Profilo Hakkında

Profilo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#71
Queen

% memnuniyet - oylama

Queen Hakkında

Queen için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#72
Raks

% memnuniyet - oylama

Raks Hakkında

Raks için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#73
Range

% memnuniyet - oylama

Range Hakkında

Range için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#74
Rapid

% memnuniyet - oylama

Rapid Hakkında

Rapid için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#75
Regal

% memnuniyet - oylama

Regal Hakkında

Regal için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#76
Remetta

% memnuniyet - oylama

Remetta Hakkında

Remetta için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#77
Royal

% memnuniyet - oylama

Royal Hakkında

Royal için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#78
Russell Hobbs

% memnuniyet - oylama

Russell Hobbs Hakkında

Russell Hobbs için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#79
Pierre Cardin

% memnuniyet - oylama

Pierre Cardin Hakkında

Pierre Cardin için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#80
Akel

% memnuniyet - oylama

Akel Hakkında

Akel için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#81
Taç

% memnuniyet - oylama

Taç Hakkında

Taç için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#82
BlueHouse

% memnuniyet - oylama

BlueHouse Hakkında

BlueHouse için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#83
Sunny

% memnuniyet - oylama

Sunny Hakkında

Sunny için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#84
Kress

% memnuniyet - oylama

Kress Hakkında

Kress için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#85
Leggno

% memnuniyet - oylama

Leggno Hakkında

Leggno için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#86
Serna

% memnuniyet - oylama

Serna Hakkında

Serna için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#87
Severin

% memnuniyet - oylama

Severin Hakkında

Severin için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#88
Siemens

% memnuniyet - oylama

Siemens Hakkında

Siemens için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#89
Simfer

% memnuniyet - oylama

Simfer Hakkında

Simfer için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#90
Sinbo

% memnuniyet - oylama

Sinbo Hakkında

Sinbo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#91
Skyworld

% memnuniyet - oylama

Skyworld Hakkında

Skyworld için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#92
Smart

% memnuniyet - oylama

Smart Hakkında

Smart için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#93
Stilevs

% memnuniyet - oylama

Stilevs Hakkında

Stilevs için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#94
Süsler

% memnuniyet - oylama

Süsler Hakkında

Süsler için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#95
WMF

% memnuniyet - oylama

WMF Hakkında

WMF için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#96
Sem

% memnuniyet - oylama

Sem Hakkında

Sem için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#97
T-Design

% memnuniyet - oylama

T-Design Hakkında

T-Design için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#98
Taç Life

% memnuniyet - oylama

Taç Life Hakkında

Taç Life için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#99
Tanq

% memnuniyet - oylama

Tanq Hakkında

Tanq için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#100
Tantitoni

% memnuniyet - oylama

Tantitoni Hakkında

Tantitoni için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#101
Teba

% memnuniyet - oylama

Teba Hakkında

Teba için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#102
Teka

% memnuniyet - oylama

Teka Hakkında

Teka için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#103
Tivoli

% memnuniyet - oylama

Tivoli Hakkında

Tivoli için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#104
Tuğra

% memnuniyet - oylama

Tuğra Hakkında

Tuğra için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#105
Voog

% memnuniyet - oylama

Voog Hakkında

Voog için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#106
Zilan

% memnuniyet - oylama

Zilan Hakkında

Zilan için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

En İyi Tost Makinesi Markaları 👍

Bu sayfada 106 farklı Tost Makinesi Markası listelenmektedir. En iyi Tost Makinesi markaları arasında ise ilk sırada Schafer var. Hemen ardından Tefal ve Philips onu takip etmektedir. Listenin en sonundaki markalar ise Zilan, Flavel ve FMS yer alıyor.

Listede yer alan 106 marka arasından beğendiğiniz markalar için yukarı, beğenmediğiniz markalar için aşağı puanlama yapabilirsiniz.

 1. Tost Kapasitesi: Tost makinesinin tost kapasitesi, aynı anda kaç dilim tost yapabileceğinizi belirler. Ailenizin ihtiyacına uygun bir kapasite seçmelisiniz.
 2. Tost Türü: Bazı tost makineleri sadece tost yapmakla kalmaz, aynı zamanda bagel, waffle veya ızgara yapma özelliğine sahiptir. Hangi tür tostları yapmak istediğinizi düşünmelisiniz.
 3. Kızartma Ayarları: Tostunuzun kızartma derecesini ayarlayabilme yeteneği, tostunuzu isteğinize göre mükemmel şekilde hazırlamanıza yardımcı olur.
 4. Tost Kalitesi: Tost makinesinin tostların eşit ve lezzetli bir şekilde kızartabilmesi önemlidir. Eşit kızartma teknolojilerini incelemelisiniz.
 5. Kolay Temizlik: Tost makinesinin temizliği kolay olmalıdır. Tost tepsilerinin çıkarılabilir ve yıkanabilir olması avantajdır.
 6. Tasarım ve Boyut: Tost makinesinin tasarımı ve boyutu, mutfak tezgahınıza uygun olmalıdır. Kompakt ve şık modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
 7. Marka İmajı ve Güvenilirlik: Güvenilir bir tost makinesi markası, ürün kalitesini ve dayanıklılığını garanti edebilir. Ayrıca, markanın müşteri desteği de önemlidir.
 8. Fiyat ve Bütçe: Tost makinelerinin fiyatları, marka, model ve özelliklere göre değişebilir. Bütçenizi belirlemek ve ona uygun bir seçenek araştırmak önemlidir.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, tost yapma ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun en iyi tost makinesi markasını seçebilirsiniz.

Tost AlternatifiAçıklama
Tava TostlarıBir tavada tost ekmeklerini altın sarısı renkte kızartabilir ve içine dilediğiniz malzemeleri ekleyebilirsiniz. Örneğin, peynir, sucuk, sosis veya sebzelerle lezzetli tostlar yapabilirsiniz.
Fırın TostlarıFırın tepsisine tost ekmeğini yerleştirip üstüne istediğiniz malzemeleri koyarak fırında kızartabilirsiniz. Fırın tostları, kızartma veya yağ kullanmadan sağlıklı bir alternatif sunar.
Tost Makinesi Olmayan Tost Makinesiİki sıcak tava veya döküm tavayı kullanarak, tost makinesi gibi ekmekleri arasına malzeme koyarak kızartabilirsiniz. Ekmeklerin arasına biraz tereyağı veya yağ sürmek tostun dışının kıtır kıtır olmasına yardımcı olur.
Mikrodalga Tostlarıİki dilim tost ekmeğini arasına malzeme koyarak ve bir tabak içinde, mikrodalgada kısa bir süre ısıtarak hızlı bir tost yapabilirsiniz. Ancak, bu yöntem kızartma veya çıtır bir doku sağlamaz.
Izgara TostlarıIzgara veya mangal kullanarak dışarıda tost yapabilirsiniz. Izgara ızgarasının üzerine tost ekmeğini ve iç malzemelerini yerleştirip lezzetli bir ızgara tost hazırlayabilirsiniz.
Puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İçindekiler

“Tost Makinesi Markaları” üzerine 20 yorum

 1. Tost yapmayı çok seviyorum Bu makalede tost makinesi markaları hakkında bilgi buldum ve seçim yaparken nelere dikkat etmem gerektiğini öğrendim. Tost alternatiflerini de okudum ve farklı yöntemler denemek için ilham aldım. Teşekkürler

  Cevapla
 2. Tost makinası seçimi yaparken bu faktörleri göz önünde bulundurmanız gerçekten iyi bir fikir. Lezzetli tostlar için doğru markayı seçmek önemli

  Cevapla
 3. Bu makaledeki bilgileri çok beğendim, tost yapmak için hangi markayı seçeceğimi düşünürken bu faktörleri göz önünde bulunduracağım. Teşekkürler

  Cevapla
 4. Tost makinesi markalarıyla ilgili olarak, senin için en uygun olanı seçmeni dilerim Tost yapmak gerçekten de çok keyifli ve lezzetli bir şey. Ayrıca, alternatif tost yapma yöntemlerini de denemek isteyebilirsin. Evinde herhangi bir tost makinesi olmadan da kolayca ve lezzetli tostlar yapabilirsin. Denemek için birkaç farklı yöntemden birini seçebilir ve kendi tarzını yaratabilirsin. Umarım bu konuda sana yardımcı olabilmişimdir

  Cevapla
 5. Bu makale, güzel bir kahvaltı deneyimi için tost makinesi markası seçiminizi kolaylaştıracak ipuçları sunuyor.

  Cevapla
 6. Bu makalede tost makinesi markaları hakkında bilgi verilmiş. Tost yapmayı seven biri olarak bu faktörleri dikkate alarak en uygun markayı seçmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Kendi kullanım alışkanlıklarına ve tercihlerine uygun bir tost makinesi bulmanı dilerim.

  Cevapla
 7. Tost makinesi markası seçmek gerçekten zor olabilir, değil mi? Neyse ki, bu makalede göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri açıkladık. Umarım en iyi tost makinesi markasını bulmanıza yardımcı olur 🍞

  Cevapla
 8. Bu makaleye dayanarak, tost makinesi markası seçimi konusunda bilgilendirici ve yardımcı bir içerik olduğunu düşünüyorum.

  Cevapla
 9. Açıkçası tost makinelerinin markalarını pek bilmem ama bu makale sayesinde neye dikkat etmem gerektiğini öğrendim. Teşekkürler

  Cevapla
 10. Bu makale çok bilgilendiriciydi, teşekkür ederim Tost makinesi markası seçerken dikkat etmem gereken önemli faktörlere değinmişsiniz. Tost yapma alternatiflerini de önerdiğiniz için çok faydalı oldu.

  Cevapla
 11. Bu makale, tost makinesi markaları hakkında bilgi veriyor ve size en iyi seçimi yapmanız için faktörler sunuyor. Güzel bir tost sabahları veya atıştırmalık olarak gerçekten harika olabilir.

  Cevapla
 12. Tost makinesi markaları hakkında bilgi almak için teşekkürler Çeşitli markalar arasında araştırma yaparak en uygun tost makinesini bulabilir ve lezzetli tostlar yapabilirsin. İyi seçimler

  Cevapla

Yorum yapın