Bebek Yatağı Markaları

Bebeklerin sağlıklı bir uyku düzenine sahip olmaları, büyümeleri ve gelişmeleri için kritik bir öneme sahiptir. Bu nedenle, bebeğiniz için doğru bir bebek yatağı seçmek son derece önemlidir. Bebek yatağı, bebeğinizin güvenliği ve konforu için tasarlanmış özel bir yatak türüdür ve birçok ünlü marka bu alanda üstün ürünler sunmaktadır.

#1
IKEA

% memnuniyet - oylama

IKEA Hakkında

IKEA için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#2
İşbir

% memnuniyet - oylama

İşbir Hakkında

İşbir için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %50 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 1 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#3
Acr

% memnuniyet - oylama

Acr Hakkında

Acr için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %50 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 1 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#4
Berababy

% memnuniyet - oylama

Berababy Hakkında

Berababy için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#5
Baby&Plus

% memnuniyet - oylama

Baby&Plus Hakkında

Baby&Plus için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#6
Babycim

% memnuniyet - oylama

Babycim Hakkında

Babycim için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#7
Babyhope

% memnuniyet - oylama

Babyhope Hakkında

Babyhope için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#8
Babyjem

% memnuniyet - oylama

Babyjem Hakkında

Babyjem için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#9
Babylife

% memnuniyet - oylama

Babylife Hakkında

Babylife için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#10
Bayev

% memnuniyet - oylama

Bayev Hakkında

Bayev için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#11
Bebegen

% memnuniyet - oylama

Bebegen Hakkında

Bebegen için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#12
Bebek Atölyesi

% memnuniyet - oylama

Bebek Atölyesi Hakkında

Bebek Atölyesi için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#13
Bebetti

% memnuniyet - oylama

Bebetti Hakkında

Bebetti için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#14
Bedart

% memnuniyet - oylama

Bedart Hakkında

Bedart için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#15
Bedpark

% memnuniyet - oylama

Bedpark Hakkında

Bedpark için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#16
BiBaby

% memnuniyet - oylama

BiBaby Hakkında

BiBaby için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#17
Hibboux

% memnuniyet - oylama

Hibboux Hakkında

Hibboux için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#18
Brillant

% memnuniyet - oylama

Brillant Hakkında

Brillant için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#19
Buddy

% memnuniyet - oylama

Buddy Hakkında

Buddy için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#20
Chicco

% memnuniyet - oylama

Chicco Hakkında

Chicco için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#21
Duux

% memnuniyet - oylama

Duux Hakkında

Duux için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#22
e&e Baby

% memnuniyet - oylama

e&e Baby Hakkında

e&e Baby için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#23
Enza Home

% memnuniyet - oylama

Enza Home Hakkında

Enza Home için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#24
Esse

% memnuniyet - oylama

Esse Hakkında

Esse için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#25
Foreborn Organic

% memnuniyet - oylama

Foreborn Organic Hakkında

Foreborn Organic için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#26
Gezenbebe

% memnuniyet - oylama

Gezenbebe Hakkında

Gezenbebe için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#27
Happy Baby

% memnuniyet - oylama

Happy Baby Hakkında

Happy Baby için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#28
Heyner

% memnuniyet - oylama

Heyner Hakkında

Heyner için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#29
Baby&Me

% memnuniyet - oylama

Baby&Me Hakkında

Baby&Me için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#30
Ave Home

% memnuniyet - oylama

Ave Home Hakkında

Ave Home için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#31
Bellona

% memnuniyet - oylama

Bellona Hakkında

Bellona için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#32
Milk&Moo

% memnuniyet - oylama

Milk&Moo Hakkında

Milk&Moo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#33
UmayBebek

% memnuniyet - oylama

UmayBebek Hakkında

UmayBebek için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#34
Moje

% memnuniyet - oylama

Moje Hakkında

Moje için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#35
Jadeer

% memnuniyet - oylama

Jadeer Hakkında

Jadeer için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#36
Jaju Baby

% memnuniyet - oylama

Jaju Baby Hakkında

Jaju Baby için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#37
Kanz

% memnuniyet - oylama

Kanz Hakkında

Kanz için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#38
Keremce

% memnuniyet - oylama

Keremce Hakkında

Keremce için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#39
Kinder Baby

% memnuniyet - oylama

Kinder Baby Hakkında

Kinder Baby için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#40
Kraft

% memnuniyet - oylama

Kraft Hakkında

Kraft için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#41
Luna

% memnuniyet - oylama

Luna Hakkında

Luna için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#42
Mamma

% memnuniyet - oylama

Mamma Hakkında

Mamma için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#43
Maxi-Cosi

% memnuniyet - oylama

Maxi-Cosi Hakkında

Maxi-Cosi için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#44
Molie

% memnuniyet - oylama

Molie Hakkında

Molie için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#45
Holmer

% memnuniyet - oylama

Holmer Hakkında

Holmer için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#46
Tommybaby

% memnuniyet - oylama

Tommybaby Hakkında

Tommybaby için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#47
Wellgro

% memnuniyet - oylama

Wellgro Hakkında

Wellgro için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#48
Pendo

% memnuniyet - oylama

Pendo Hakkında

Pendo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#49
Pierre Cardin

% memnuniyet - oylama

Pierre Cardin Hakkında

Pierre Cardin için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#50
Pooly

% memnuniyet - oylama

Pooly Hakkında

Pooly için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#51
Pukka Home

% memnuniyet - oylama

Pukka Home Hakkında

Pukka Home için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#52
Ruum Store

% memnuniyet - oylama

Ruum Store Hakkında

Ruum Store için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#53
Sema Baby

% memnuniyet - oylama

Sema Baby Hakkında

Sema Baby için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#54
Sevi Bebe

% memnuniyet - oylama

Sevi Bebe Hakkında

Sevi Bebe için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#55
Stokke

% memnuniyet - oylama

Stokke Hakkında

Stokke için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#56
Sunny Baby

% memnuniyet - oylama

Sunny Baby Hakkında

Sunny Baby için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#57
Opalin

% memnuniyet - oylama

Opalin Hakkında

Opalin için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#58
Yataş

% memnuniyet - oylama

Yataş Hakkında

Yataş için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

En İyi Bebek Yatağı Markaları 👍

Bu sayfada 58 farklı Bebek Yatağı Markası listelenmektedir. En iyi Bebek Yatağı markaları arasında ise ilk sırada IKEA var. Hemen ardından Acr ve İşbir onu takip etmektedir. Listenin en sonundaki markalar ise Yataş, Heyner ve Happy Baby yer alıyor.

Listede yer alan 58 marka arasından beğendiğiniz markalar için yukarı, beğenmediğiniz markalar için aşağı puanlama yapabilirsiniz.

Bebek Yatağı Nedir?

Bebek yatağı, yeni doğan veya küçük bebeklerin güvenli ve rahat bir şekilde uyuyabilmeleri için tasarlanmış özel bir yatak sistemidir. Bu yataklar, genellikle beş yaşına kadar olan bebekler için kullanılan ve genellikle beşgen veya dikdörtgen şeklinde olan özel tasarımlı yataklardır. Bebek yatakları, bebeğin uyku sırasında düşme riskini en aza indirmek, rahat bir uyku ortamı sağlamak ve genel güvenliği artırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Bebek Yatağı Ne İşe Yarar?

 1. Güvenlik:
  • Bebek yatakları, özel tasarımlarıyla bebeklerin düşme riskini azaltır. Yan korkulukları ve düşük kenarları sayesinde bebeklerin yataktan düşmesini engeller.
 2. Rahatlık:
  • Bebek yatakları, bebeğin anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. Genellikle ortopedik özelliklere sahiptir, böylece bebek uyurken doğru destek alabilir ve rahat bir şekilde dinlenebilir.
 3. Taşınabilirlik:
  • Birçok bebek yatağı taşınabilir özelliklere sahiptir. Katlanabilir veya hafif malzemelerden yapılmış modeller, seyahatlerde veya farklı odalarda kullanım için uygundur.
 4. Uyku Alışkanlıkları:
  • Bebek yatakları, bebeklere kendi yatak alanlarını tanıma ve bu alanda rahatlıkla uyuma alışkanlığı kazandırmak için kullanılır.
 5. Güvenilir Uyku Ortamı:
  • Bebek yatakları, bebeklerin üzerine düşme, boğulma veya sıkışma gibi riskleri en aza indirmek için tasarlanmıştır. Bu, ebeveynlere bebeklerini güvenli bir uyku ortamında bırakma konusunda daha fazla güven verir.

Bebek Yatağı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

 1. Güvenlik Standartları:
  • Bebek yatağı alırken, yerel ve ulusal güvenlik standartlarına uygun olup olmadığını kontrol etmek önemlidir.
 2. Malzeme ve Temizlik:
  • Bebek yatakları genellikle kolay temizlenebilir malzemelerden yapılmalıdır. Çıkarılabilir kılıflar ve yıkanabilir özellikler, temizlik ve hijyen açısından avantaj sağlar.
 3. Hava Dolaşımı:
  • Bebek yatağı, iyi hava dolaşımına sahip olmalıdır. Hava delikleri veya hava geçirgen malzemeler, bebeğin rahatça nefes almasını sağlar.
 4. Taşınabilirlik:
  • Seyahatlerde kullanım için bebek yatağı seçiyorsanız, hafif, taşınabilir ve kolayca katlanabilir modelleri tercih etmek önemlidir.
 5. Ayarlama Seçenekleri:
  • Bebek yataklarının yüksekliği, eğimi veya diğer ayarlama seçenekleri kullanışlı olabilir. Bu özellikler, bebeğinize uygun konforu sağlamak için önemli olabilir.
 6. Fiyat ve Kalite:
  • Fiyat performans oranına dikkat edin. Kaliteli ve güvenilir bir bebek yatağı seçmek, bebeğinizin güvenliği ve rahatlığı açısından önemlidir.

Bebek yatağı seçiminde güvenlik, konfor ve kullanılacak mekana uygun özelliklere dikkat ederek doğru bir seçim yapabilirsiniz.

En iyi Bebek Yatağı Markaları Listesi

Sıra NoMarkaÖne Çıkan Özellikler
1ChiccoGüvenlik standartlarına uygun, taşınabilir ve fonksiyonel modeller
2GracoFonksiyonel tasarımlar, kullanıcı dostu bebek yatakları
3Fisher-PriceRenkli ve çekici tasarımlar, bebek uyku ürünleri
4HALOİnovatif ürünler, özellikle Swivel Sleeper modeli
5SertaKaliteli malzemelerle üretilmiş, rahat ve güvenli bebek yatakları
6Sealy BabyBebekler için konforlu ve uygun fiyatlı yatak modelleri
7Delta ChildrenTaşınabilir ve dayanıklı bebek yatakları
8StokkeErgonomik tasarımlar, kaliteli malzemeler
9Summer InfantPratik tasarımlar, geniş ürün yelpazesi
10Dream On MeÇeşitli tarz ve renklerde bebek yatakları

Her bir markanın kendine özgü avantajları ve ürün özellikleri bulunmaktadır. Bebek yatağı seçiminde güvenlik, konfor ve kullanım kolaylığına önem vermek önemlidir.

Puanla!
[Toplam: 2 Ortalama: 5]

İçindekiler

Yorum yapın