Monitör Markaları

Bilgisayarlar hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi ve bir bilgisayarın performansı kadar görüntü kalitesi de önemlidir. Bilgisayar monitörleri, görsel deneyimimizi etkileyen ve çalışma, oyun oynama veya eğlence amaçları için kullanırken bize yardımcı olan temel bir donanım parçasıdır. Bu nedenle, bir monitör satın alırken, hangi markayı ve modele yöneleceğinizi düşünmek önemlidir. Monitör markası, görüntü kalitesi, renk doğruluğu, tepki süresi ve tasarım gibi önemli faktörler üzerinde etkili olabilir. Bu makalede, size en iyi monitör markasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken faktörleri açıklayacağız. Bu faktörler, en uygun monitör markasını seçmenize yardımcı olacaktır.

#1
Acer

% memnuniyet - oylama

Acer Hakkında

Acer için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#2
Dell

% memnuniyet - oylama

Dell Hakkında

Dell için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#3
MSI

% memnuniyet - oylama

MSI Hakkında

MSI için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#4
Apple

% memnuniyet - oylama

Apple Hakkında

Apple için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %100 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 1 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#5
BenQ

% memnuniyet - oylama

BenQ Hakkında

BenQ için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#6
Alpin

% memnuniyet - oylama

Alpin Hakkında

Alpin için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#7
AOC

% memnuniyet - oylama

AOC Hakkında

AOC için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#8
Asus

% memnuniyet - oylama

Asus Hakkında

Asus için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#9
Avantron

% memnuniyet - oylama

Avantron Hakkında

Avantron için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#10
Avenir

% memnuniyet - oylama

Avenir Hakkında

Avenir için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#11
Dragos

% memnuniyet - oylama

Dragos Hakkında

Dragos için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#12
CBox

% memnuniyet - oylama

CBox Hakkında

CBox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#13
Dexim

% memnuniyet - oylama

Dexim Hakkında

Dexim için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#14
Cenova

% memnuniyet - oylama

Cenova Hakkında

Cenova için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#15
Cooler Master

% memnuniyet - oylama

Cooler Master Hakkında

Cooler Master için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#16
Dahua

% memnuniyet - oylama

Dahua Hakkında

Dahua için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#17
Datron

% memnuniyet - oylama

Datron Hakkında

Datron için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#18
Denver

% memnuniyet - oylama

Denver Hakkında

Denver için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#19
Casper

% memnuniyet - oylama

Casper Hakkında

Casper için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#20
Afanda

% memnuniyet - oylama

Afanda Hakkında

Afanda için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#21
Elo

% memnuniyet - oylama

Elo Hakkında

Elo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#22
Everest

% memnuniyet - oylama

Everest Hakkında

Everest için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#23
Eurocam

% memnuniyet - oylama

Eurocam Hakkında

Eurocam için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#24
Expotech

% memnuniyet - oylama

Expotech Hakkında

Expotech için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#25
Ezcool

% memnuniyet - oylama

Ezcool Hakkında

Ezcool için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#26
Feel

% memnuniyet - oylama

Feel Hakkında

Feel için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#27
GameBooster

% memnuniyet - oylama

GameBooster Hakkında

GameBooster için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#28
Gameon

% memnuniyet - oylama

Gameon Hakkında

Gameon için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#29
Gamepower

% memnuniyet - oylama

Gamepower Hakkında

Gamepower için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#30
Gigabyte

% memnuniyet - oylama

Gigabyte Hakkında

Gigabyte için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#31
Iiyama

% memnuniyet - oylama

Iiyama Hakkında

Iiyama için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#32
Herz

% memnuniyet - oylama

Herz Hakkında

Herz için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#33
Hikvision

% memnuniyet - oylama

Hikvision Hakkında

Hikvision için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#34
Hitachi

% memnuniyet - oylama

Hitachi Hakkında

Hitachi için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#35
HP

% memnuniyet - oylama

HP Hakkında

HP için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#36
Huawei

% memnuniyet - oylama

Huawei Hakkında

Huawei için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#37
HyperX

% memnuniyet - oylama

HyperX Hakkında

HyperX için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#38
Lenovo

% memnuniyet - oylama

Lenovo Hakkında

Lenovo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#39
Hello

% memnuniyet - oylama

Hello Hakkında

Hello için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#40
Seclife

% memnuniyet - oylama

Seclife Hakkında

Seclife için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#41
Izoly

% memnuniyet - oylama

Izoly Hakkında

Izoly için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#42
Power Boost

% memnuniyet - oylama

Power Boost Hakkında

Power Boost için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#43
Monster

% memnuniyet - oylama

Monster Hakkında

Monster için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#44
Navitech

% memnuniyet - oylama

Navitech Hakkında

Navitech için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#45
Novacom

% memnuniyet - oylama

Novacom Hakkında

Novacom için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#46
Onvo

% memnuniyet - oylama

Onvo Hakkında

Onvo için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#47
Osmart

% memnuniyet - oylama

Osmart Hakkında

Osmart için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#48
Remex

% memnuniyet - oylama

Remex Hakkında

Remex için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#49
Philips

% memnuniyet - oylama

Philips Hakkında

Philips için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#50
Razer

% memnuniyet - oylama

Razer Hakkında

Razer için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#51
Quadro

% memnuniyet - oylama

Quadro Hakkında

Quadro için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#52
Radex

% memnuniyet - oylama

Radex Hakkında

Radex için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#53
Rampage

% memnuniyet - oylama

Rampage Hakkında

Rampage için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#54
Ramtech

% memnuniyet - oylama

Ramtech Hakkında

Ramtech için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#55
Raydın

% memnuniyet - oylama

Raydın Hakkında

Raydın için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#56
Promes

% memnuniyet - oylama

Promes Hakkında

Promes için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#57
Lilliput

% memnuniyet - oylama

Lilliput Hakkında

Lilliput için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#58
3DCool

% memnuniyet - oylama

3DCool Hakkında

3DCool için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#59
Seenergy

% memnuniyet - oylama

Seenergy Hakkında

Seenergy için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#60
LG

% memnuniyet - oylama

LG Hakkında

LG için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#61
Sharp

% memnuniyet - oylama

Sharp Hakkında

Sharp için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#62
Silvercrest

% memnuniyet - oylama

Silvercrest Hakkında

Silvercrest için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#63
Silverled

% memnuniyet - oylama

Silverled Hakkında

Silverled için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#64
Simple

% memnuniyet - oylama

Simple Hakkında

Simple için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#65
Spardox

% memnuniyet - oylama

Spardox Hakkında

Spardox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#66
Sunny

% memnuniyet - oylama

Sunny Hakkında

Sunny için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#67
Tazga

% memnuniyet - oylama

Tazga Hakkında

Tazga için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#68
Samsung

% memnuniyet - oylama

Samsung Hakkında

Samsung için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#69
Thull

% memnuniyet - oylama

Thull Hakkında

Thull için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#70
Turbox

% memnuniyet - oylama

Turbox Hakkında

Turbox için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#71
Twisted Minds

% memnuniyet - oylama

Twisted Minds Hakkında

Twisted Minds için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#72
Uptech

% memnuniyet - oylama

Uptech Hakkında

Uptech için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#73
ViewSonic

% memnuniyet - oylama

ViewSonic Hakkında

ViewSonic için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#74
Xiaomi

% memnuniyet - oylama

Xiaomi Hakkında

Xiaomi için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#75
Technopc

% memnuniyet - oylama

Technopc Hakkında

Technopc için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

#76
ZKTeco

% memnuniyet - oylama

ZKTeco Hakkında

ZKTeco için yapılan kullanıcı değerlendirmeleri neticesinde %0 memnuniyet oranı belirlenmiştir. Bu değerlendirme 0 adet olumlu oy ve 0 adet olumsuz oy ile hesaplanmıştır.

En İyi Monitör Markaları 👍

Bu sayfada 76 farklı Monitör Markası listelenmektedir. En iyi Monitör markaları arasında ise ilk sırada Acer var. Hemen ardından MSI ve Apple onu takip etmektedir. Listenin en sonundaki markalar ise ZKTeco, Everest ve Expotech yer alıyor.

Listede yer alan 76 marka arasından beğendiğiniz markalar için yukarı, beğenmediğiniz markalar için aşağı puanlama yapabilirsiniz.

 1. Ekran Boyutu ve Çözünürlük: Monitörün ekran boyutu ve çözünürlüğü, görüntü kalitesi ve çoklu görev yapabilme kapasitesi üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Büyük ekranlar, daha fazla çalışma alanı sunar, ancak taşınabilirlik açısından sınırlı olabilir.
 2. Ekran Teknolojisi: Farklı monitörler, LCD, LED, OLED, ve daha birçok ekran teknolojisi kullanır. Hangi teknolojinin ihtiyaçlarınıza uygun olduğunu düşünmelisiniz.
 3. Renk Doğruluğu ve Kalibrasyon: Renk doğruluğu, grafik tasarım veya fotoğraf düzenleme gibi profesyonel görsel işler yaparken önemlidir. Renk kalibrasyonu destekleyen monitörler, daha doğru renkler sunar.
 4. Oyun Performansı: Oyun severler için düşük gecikme süresi ve yüksek yenileme hızı önemlidir. Oyun monitörleri, bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde tasarlanır.
 5. Bağlantı Seçenekleri: Monitörünüzün çok sayıda bağlantı noktası sunması, diğer cihazlarınızı sorunsuz bir şekilde bağlamanıza yardımcı olur.
 6. Marka İmajı ve Müşteri Desteği: Güvenilir bir monitör markası, ürünün kalitesini ve dayanıklılığını garanti edebilir. Ayrıca, markanın müşteri desteği de önemlidir.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun en iyi monitör markasını seçebilirsiniz. Şimdi, size 2024’ün en iyi monitör markaları listesini sunacağımız bu makalenin geri kalanına geçebilirsiniz.

Puanla!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İçindekiler

“Monitör Markaları” üzerine 9 yorum

 1. Evet, bilgisayar monitörü seçimi gerçekten önemli. Çünkü doğru bir markayı ve modeli seçmek görüntü kalitesi ve performans açısından büyük bir fark yaratabilir.

  Cevapla
 2. Harika bir makale Bilgisayar monitörü seçerken dikkat etmemiz gereken faktörleri detaylı bir şekilde açıklamışsınız. İhtiyaçlarımıza ve bütçemize uygun en iyi markayı seçmemize yardımcı olacak bilgiler vermişsiniz. Teşekkürler

  Cevapla

Yorum yapın